Hakkımızda

Kalitenin Bir Adım Ötesi

Otomol, 2012 yılının son çeyreğinde İstanbul Merter’de faaliyetine başlamıştır.

Teknolojik altyapısını ve uzun yıllara dayanan otomotiv tecrübesine sahip ekibini en büyük sermaye olarak değerlendiren Otomol, kısa sürede deneyimlerini müşterileri ile tanıştırmayı başardı.

Yetkin personeliyle hizmet kalitesini sürekli olarak artırarak, Türkiye’de eksikliği hissedilen güvenilir ve kurumsal 2.el sektörünü yeniden şekillendiriyoruz.

Otomol’un standartlarını belirlerken , tüketicilerin “Güvenilir ikinci el araç” tercihlerinde, tek noktadan tüm işlemlerin hizmetini alabildiği bir marka hedefini ön planda tuttuk ve insan odaklı çözümler üretmeyi kendimize ilke edindik.

Otomol’ dan içeriye adım attığınızda; farklı bir atmosfer ve keyifli bir mekana sahip olduğumuzu göreceksiniz;

  • Adınız, Soyadınız, varsa unvanınız, T.C. kimlik numaranız, doğum yer ve tarihiniz, mesleğiniz, gibi kimlik bilgileriniz,
  • Adres, telefon, e-posta adresi, sosyal medya profili ile sizin yerinize iletişim kurabileceğimiz kişiler (ve bunların iletişim bilgileri) gibi iletişim bilgileriniz
  • Ekonomik durumunuza ilişkin bilgiler, ödeme bilgileriniz gibi finansal bilgileriniz
Başlıca Hizmetlerimiz
Otomol Farkı

Modern satış merkezlerimizde öncelikli değeri müşteri memnuniyeti olan ekibimiz ile sunduğumuz özel hizmet sayesinde, otomobil almayı ve satmayı hem keyifli hem de pratik bir hale getiriyoruz. Otomol olarak en yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen kadromuzla sizi ağırlamaktan büyük keyif alıyoruz.

 
Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Not: Hatırlatma iletisinin size ulaşmadığını düşünüyorsanız; Lütfen e-posta hesabınızdaki "Spam, Önemsiz, Junk Mail" gibi klasörleride inceleyiniz.