Hakkımızda

Kalitenin Bir Adım Ötesi

Otomol 2012 yılında Merter’de faaliyetine başlamıştır. Teknolojik altyapısını ve uzun yıllara dayanan otomotiv tecrübesine sahip ekibini en büyük sermaye olarak değerlendiren Otomol, en kısa sürede deneyimlerini müşterileri ile tanıştırmayı başarmıştır.

Otomol, şu anda BMW , MINI, Mercedes-Benz, Volvo ve Volkswagen markalarınn yetkili servis hizmetlerini vermektedir. Aynı zamanda permium ikinci el araç alım-satım, uzun dönem araç kiralama ve sigorta hizmetlerini de aynı çatı altında müşterilerine sunmaktadır.

Ayrıcalıklı hizmet anlayışı, sertifikalı ve profesyonel ekibiyle Merter, Ataşehir, Maslak, İzmir ve Bodrum’da 5 lokasyonda faaliyet gösteren Otomol, Otomotiv perakendeciliğinde büyüme vizyonuyla, sektördeki hizmet kalitesini her sene yukarı taşımaktadır.

Başlıca Hizmetlerimiz
Otomol Farkı

Modern satış merkezlerimizde öncelikli değeri müşteri memnuniyeti olan ekibimiz ile sunduğumuz özel hizmet sayesinde, otomobil almayı ve satmayı hem keyifli hem de pratik bir hale getiriyoruz. Otomol olarak en yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen kadromuzla sizi ağırlamaktan büyük keyif alıyoruz.

 
Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Not: Hatırlatma iletisinin size ulaşmadığını düşünüyorsanız; Lütfen e-posta hesabınızdaki "Spam, Önemsiz, Junk Mail" gibi klasörleride inceleyiniz.